info@rumi.lt

Sėdmaišiai: universalu, patogu ir stilinga

Sedmaisiai-universalu,-patogu-ir-stilinga

Sėdmaišiai: universalu, patogu ir stilinga

Parašė: rumi |2016 gegužės 16 | Be kategorijos

Sėdmaišis – populiarus baldas visame pasaulyje, dėl savo universalumo, patogumo ir stilingos išvaizdos mėgstamas įvairių amžiaus grupių žmonių. Patiriamas ramybės ir atsipalaidavimo pojūtis komfortiškai įsitaisius sėdmaišyje yra būtent tai, ko mums dažnai trūksta įtemptoje dienotvarkėje. Sėdmaišis tinka įvairių stilių interjeruose ir eksterjeruose, naudojamas ne tik namuose, bet ir biuruose, kavinėse, viešbučiuose, gydymo įstaigose, vaikų darželiuose, mokyklose – visur, kur siekiama sukurti jaukią atmosferą, poilsio zoną, žaismingesnę aplinką.

Sėdmaišis buvo sukurtas 1969 metais italų kūrėjų Gatti, Paolini ir Teodora. Šie dizaineriai bandė sukurti stilingą, praktišką ir 60-tųjų gyvenimo būdą atitinkančią kėdę, kuri turėjo patikti hipiams ir hipsteriams. Pasiūtas kriaušės formos odinis maišas, pripildytas polistirolo granulėmis (pavadintas Sacco) sulaukė didelio susidomėjimo ir išpopuliarėjo visame pasaulyje. Vėliau gaminant sėdmaišius buvo eksperimentuojama su formomis, dydžiais, užpildais ir medžiagomis. Žmonėms patiko, kad sėdmaišis prisitaiko prie kiekvieno atsisėdusiojo kūno formos ir yra lengvai nešiojamas. Be to, gydytojai rekomendavo sėdmaišius pacientams, sveikstantiems po nugaros operacijos.

Šiandien sėdmaišių dydžių, formų ir medžiagų įvairovė labai plati. Atsparios vandeniui ir neblunkančios medžiagos suteikia galimybę sėdmaišius naudoti lauke, o skalbiamas lengvai nusegamas paviršinis audinys leidžia palaikyti švarą. Visa tai tik dar labiau didina sėdmaišių populiarumą.

RUMi baldai gali pagaminti sėdmaišius tokius, kokie Jums yra reikalingi – galite rinktis spalvas, audinius, formas ar susikurti unikalų savo modelį. Stilingas sėdmaišis gali tapti puikiu akcentu Jūsų namuose. O kaip puiku paskaityti knygą lauko sėdmaišį nusinešus po žydinčia obelimi…!

Ramunė Urbanė

Pasidalinti: