info@rumi.lt

Nestandartiniai baldai – šių laikų standartas

nestandartine-didele-virtuve

Nestandartiniai baldai – šių laikų standartas

Parašė: rumi |2016 gruodžio 5 | Be kategorijos

Pagal individualius užsakymus gaminami nestandartiniai baldai ypač išpopuliarėjo paskutiniais dešimtmečiais. Ir tai lėmė tikrai svari priežastis – originalaus ir funkcionalaus interjero poreikis. Dar prieš du tris trešimtmečius užsukę į svečius pas draugus, gimines ar kaimynus nesistebėjome, kad mūsų namuose stovi tokia pati spinta, sekcija ar sofa. Šiandien būdami svečiuose dažnai grožimės būtent tiems namams sukurtais baldais, semiamės idėjų ir naujovių saviems namams.

Užsisakę nestandartinius baldus esame tikri, kad baldai bus išties originalūs, vienetiniai, jų dizainas bus specialiai pritaikytas prie mūsų namų stiliaus. Tačiau yra ir kitokių situacijų – nestandartinių baldų reikia ne dėl originalaus dizaino, o dėl patogumo ir fukcionalumo, nes standartiniai baldai yra per maži arba per dideli, neatlieka reikiamos papildomos funkcijos. Pavyzdžiui, aukštiems žmonėms sunku rasti nestandartinių matmenų lovą parduotuvėje, virtuvėje netelpa standartinis virtuvės komplektas, o sofa turi būti tikslių nestandartinių matmenų, nes stovės nišoje, ir dar būtinai su miegamuoju mechanizmu.

Ieškodami baldų turime du pasirinkimus, ką pirkti: masinės gamybos standartinius baldus arba nestandartinius baldus, pagamintus pagal individualų užsakymą. Pirmuoju atveju gaminami didžiuliai kiekiai baldų, užsakomi dideli kiekiai medžiagų, automatizuojami gamybos procesai, todėl baldai gaminami greičiau. Gaminant pigius standartinius baldus dažnai kokybės sąskaita mažėja gaminio kaina ir taip nukenčia plokščių tankis, laminato kokybė, plokštės storis, furnitūra. Antruoju atveju – pasirinkus nestandartinius baldus – su mūsų užsakymu dirbama individualiai, todėl baldai bus pagaminti iš tokių medžiagų, kurias patys išsirinksime.

Taigi pasirinkę nestandartinių baldų gamybą pagal individualų užsakymą, būsite tikri dėl kelių dalykų: kokybės, nes patys ją pasirinksite, išskirtinumo, kadangi iš jau pagamintų baldų, kuriuos matome baldų salonų ekspozicijos salėse, sukurti išskirtinai atrodančią erdvę yra ganėtinai sudėtinga, funkcionalumo, nes baldai pagal užsakymą bus suprojektuoti specialiai jūsų namams, siekinat kuo labiau išnaudoti esamas erdves jūsų pačių patogumui.

Nestandartinių baldų sprendimų prisireikia tiek mažoms, tiek didelėms erdvėms. Mažuose butuose dažnai tenka pasukti galvą, kaip išnaudoti kiekvieną nišą ir nestandartinių išmatavimų erdves, o didelių erdvių savininkams nestandartinių baldų prireikia siekiant natūralesnio vaizdo išlaikant tinkamas proporcijas.

RUMi baldai gamina tiek minkštus, tiek korpusinius nestandartinius baldus pagal individualius užsakymus. Mūsų suprojektuoti ir pagaminti baldai prasideda ir baigiasi tiksliai ten, kur reikia, gali būti įvairių formų, kad puikiai prisitaikytų prie kolonų, nišų ar kitų baldų. Mielai imamės visų projektų, kurie skatina mus kurti, ieškoti, mokytis ir džiaugtis rezultatais.

Ramunė Urbanė

Pasidalinti: